Firma Interset Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku usług transportowych od września 1991 roku. Jako jedna z pierwszych prężnie rozwijających się, na stałe zagościła na liście polskich przedsiębiorstw transportowo- spedycyjnych, z własnym znakiem firmowym chronionym patentem Początki naszej działalności związane są z Golubiem- Dobrzyniem, gdzie jako jedyni mogliśmy zaoferować usługi transportowe na najwyższym poziomie na terenie Europy.
Już wtedy naszą specjalizacją był kierunek włoski, co do tej pory konsekwentnie realizujemy. Jednak starając się sprostać wymaganiom klientów, wykonujemy również transporty do Austrii, Niemiec, Belgii, Holandii, Norwegii, Szwecji, Węgier, Słowenii. Na profesjonalne świadczenie usług ma wpływ posiadanie nowoczesnego sprzętu oraz wyszkolony personel. W chwili obecnej posiadamy zestawy samochodowe, tzw. Super Green Lory, EURO-3, EURO-2, a także naczepy oplandekowane na poduszkach pneumatycznych o objętości 80, 90, 100 oraz zestawami 120 m3. Posiadamy także chłodnie 66-cio paletowe o ładowności 22 ton z uprawnieniami do przewozu artykułów spożywczych. Dodatkowo dysponujemy oplandekownym samochodem o ładowności 2,5t. Tego typu nowoczesne zestawy pozwalają nam na wyjazdy do krajów, w których bardzo rygorystycznie podchodzi się do spraw ochrony środowiska.
W 1996 roku pojawiła się szansa na rozwój zaplecza techniczno - naprawczego oraz polepszenia warunków biurowych I tak od tego roku firma mieści się w Lubiczu k. Torunia.


Tak się zaczęło


Interset dawniej


Interset dzisiaj

1/2